Правозахисна група «СІЧ» допомогла матері загиблого добровольця отримати законні пільги

logo
197790_pravozahisna_grupa_sich_dopomogla_materi_.jpeg


Правозахисна група "СІЧ" допомогла матері загиблого добровольця отримати законні пільги

Правозахисна група «СІЧ» разом із журналістами Жовтих Вод добилися від місцевих чиновників видачі матері Героя України, бійця ДУК «Правий Сектор» Сергія Шилова посвідчення родички загиблого учасника бойових дій. Про це правозахисники повідомили на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

9 липня 2015-го під Гнутово Сергій Шилов (позивний Грін) зі своєю групою виконував бойове завдання та потрапив на розтяжку. Миттєва евакуація, реанімація лікарні Мечникова, операції одна за одною. Лікарі боролись до останнього, але врятувати Сергія не вдалося. Він помер за тиждень, так і не прийшовши до тями.

Попрощатися з командиром приїхали бійці з усієї країни.Його іменем бійці «Донбасу» назвали захоплений ними російський БМП. У Жовтих Водах, іменем Сергія назвали вулицю, на якій живе його мама.

Аби довести, що Сергій Шилов дійсно загинув на війні, родичам знадобилося понад 2,5 роки. Незважаючи на всі наявні документи, чиновники Жовтих Вод до кінця не хотіли надавати його матері статус родички загиблого. 

«Начальник служби Сергій Ядикін доводив бідну 70-річну жінку до сліз, чіпляючись то до назви висновку, то до його формулювання.  Лише з втручанням журналістів та правозахисників «Січі» справа, нарешті, зрушила з мертвої точки. Окрема подяка журналістам Софії Богуцькій та Олені Андрющенко, які по черзі «діставали» чиновників. Тож справедливість перемогла. Сьогодні мати — Тамара Шилова має отримати посвідчення родички загиблого бійця. Це дасть їй мінімальні пільги на комуналку, проїзд, санаторне лікування та невелику доплату до пенсії», — зазначають правозахисники.

Нагадаємо, що Правозахисна група «СІЧ» стала кращою громадською організацією Дніпропетровщини.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?