Правоохоронці Дніпропетровщини викрили розгалужену мережу продажу канабісу: вилучено понад 100 кг сушених рослин

logo

Канабіс, який було вилучено правоохоронцями, продавався по всій території України.

За інформацією Дніпропетровської обласної прокуратури, розгалужену мережу розповсюдження канабісу налагодили п’ятеро мешканців Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Підозрювані здійснювали переробку та фасування наркотичної сировини в численних підсобних приміщеннях. Замовленняприймали через месенджери цілодобово. Реалізовували «товар» оптовими партіями під час особистих зустрічей із покупцями.

У ході спецоперації проведено понад 30 санкціонованих обшуків в різних регіонах України. Вилучено наркотик загальною масою понад 100 кг, вартість якого на чорному ринку сягає 10 млн грн, зброю, обладнання, мобільні телефони, чорнові записи, грошові кошти в різних валютах.

Крім цього, правоохоронцями виявлено земельні ділянки з рослинами конопель. Все вилучененаправлено для проведення необхідних експертиз.

Викрили торговців поліцейські управління карного розшуку та слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, за участі управління кримінального аналізу. Вони встановили 52-річного мешканця м. Жовті Води, який створив злочинне угруповання та залучив до нього місцевих жителів.

Чоловіків затримано в порядку ст. 208 КПК України, їм повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті особливо небезпечнихнаркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України).