Правоохоронців просять надати офіційні коментарі про замовників теракту в центрі Дніпра

logo

imageХто готував замах на лідера «УДАРу Кличка» на Дніпропетровщині?

Конфлікт між політичними опонентами став приводом для нападів у ЗМІ та замаху на життя керівника Дніпропетровської областної організації партії “УДАР Віталія Кличка”, депатата Дніпропетровської обласної ради Юрія Сімонова.

Так вважає місцевий політичний експерт Станіслав Пшеничний, передає «Дніпро обласний».

Нагадаємо, у Дніпрі готували вбивство депутата облради Юрія Сімонова. Співробітникам СБУ вдалося його попередити.

Станіслав Пшеничний сказав:

«Під час передвиборчої кампанії та під час свого призначення лідером дніпровського осередку «УДАРу Кличка» Сімонов зазнав численних нападок з боку ЗМІ, що контролюються місцевою владою.

Тому очевидним є конфлікт між політичними опонентами. І його навряд чи вдасться замаскувати під бізнес-суперечки. Те, що СБУ вдалося попередити замах – може свідчити про те, що правоохоронцям відомо про суть конфлікту.

Сподіваюся, ми  найближчим часом отримаємо  офіційні коментарі, де нам назвуть справжні імена замовників замаху».

Раніше поліцейські заявили, що напад на депутата затриманий чоловік підготовив і здійснив, бо від потерпілого має боргові зобов’язання.

Потерпілий Юрій Сімонов спростував цю версію.

«В мене ніколи ні перед ким не було «боргових зобов’язань». Я не знаю, чим керується поліція, коли заявляє про мої «боргові зобов’язання».

Тому хотілося б попросити поліцію, щоб вони якомога скоріше встановили справжні мотиви злочину та справжніх замовників цього злочину. Який може бути повязаний ні з якими моїми фінансовими питаннями, а може бути повязаний лише з моєю активною громадською та політичною позицією. Версія про фінанси вигідна лише одной людині в місті Дніпрі: головному громадському діячу», – заявив він.

Раніше «Лица» повідомляли: