Право вибору переселенців: дніпрян запрошують на форум-театр

Право вибору переселенців: дніпрян запрошують на форум-театр

25 березня дніпрян запрошують взяти участь у створенні вистави форум-театру на тему «Право вибору переселенців», а також обговорити існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем.

Мета – сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії – вибори.

Тож Інститут «Республіка» запрошує ВПО, представників ОВК і ТВК, представників і представниць органів державної влади та місцевого самоврядування, партійців, громадських активістів і активісток та інших активних мешканців міста.

Під час вистави учасники зможуть:

обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;
грати в театральні ігри;
ділитися емоціями та думками;
створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.

Для участі у виставі не потрібно бути актором чи мати попередній акторський досвід. Найважливіше – це ваше бажання поділитись вашим життєвим досвідом на задану тему форум-театру. Потрібні ваша готовність взяти участь у показі даної вистави для глядачів та прагнення стати частинкою творчого процесу.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб. На презентацію вистави з 16:00 запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються та отримають запрошення.

Місце проведення: вулиця Троїцька, 21г (3 поверх, Центр конференцій «Parle»). Підготовка вистави о 12:00. Показ вистави о 16:00.

Анкета учасника заходу за посиланням: https://u.nu/mhk. Реєстрація триває до 09:00 24 березня включно.

Контакти організатора: Dmitry Chernyshov, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі, телефон (096)528-40-59, e-mail: [email protected]

Раніше повідомлялося, як живуть переселенці у Дніпропетровській області.

Автор: Людмила СТУПАК

Читайте также: