«Працює одна легеня»: поранений на навчаннях ЗСУ оператор Славко потребує допомоги (Відео)

logo
164462_pracjue_odna_legenja_poranenij_na_navchan.jpeg


За темою

>
«Врятувати Славка»: оператор, поранений під час навчань у Кривому Розі, потребує допомоги

Стан пораненого під час командно-штабних навчань ЗСУ криворізького оператора В’ячеслава Вовка залишає бажати кращого. Зараз у нього працює тільки одне легеня. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, на місце другої легені чоловікові потрібно встановити імплант. Лікувати В’ячеслава погодилася міжнародна бригада медиків з Ізраїлю і Великобританії. Однак, на реабцілітацію необхідно близько $400 тисяч, розповідає дружина постраждалого Ірина.

За її словами, ці гроші підуть на операцію та встановлення імпланта, транспортування, лікування та післяопераційний період в Ізраїлі. Уже відомо, що один з етапів реабілітації планують провести в ізраїльській клініці «Шиба».

Родина оператора вже назбирала $15 тисяч. Рідні сподіваються на допомогу небайдужих для порятунку молодого оператора.

Якщо ви маєте змогу допомогти, перераховуйте гроші на картку:

картка «Приватбанку» 5168 7573 2133 8198

Отримувач: Волк Інна Олександрівна (дружина)

Як повідомляв раніше 5.UA, оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка поранили 6 липня під час командно-штабних навчань військовиків у Кривому Розі. Хлопець брав участь в одному з постановочних епізодів, а саме – зголосився відіграти роль терориста. Під час цього епізоду був поранений з вогнепальної зброї у шию. Проти стрілка порушили кримінальне провадження. Нині він у слідчому ізоляторі.

Відео за темою


А поделиться?