Пожежі в екосистемах Дніпропетровщини – статистика

logo

Головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Олексій Сокільників розповів про статистику пожеж, що виникли в екосистемах з початку року. Адже знищення сухостою автоматично знищує чорнозем нашої держави, завдає шкоди екології і призводить до значних матеріальних втрат, як для держави, так і для громадян.

За його словами, в напрямку запобігання надзвичайним ситуаціям ГСЧС Дніпропетровщини представлена ​​до уваги інформація про проведену роботу щодо попередження пожеж в місцях збирання, зберігання, переробки сільськогосподарської продукції і на інших об’єктах агропромислового комплексу.

«Так, Головним управлінням спільно з ОДА затверджені плани збереження ранніх зернових культур і грубих кормів від пожеж у 2021 році. У хлібних масивів вздовж автомобільних доріг регіонального та обласного значення розміщені попереджувальні знаки на протипожежну тематику. З суб’єктами господарювання проведена робота по здійсненню в період зернозбиральної кампанії цілодобового чергування членів створених на сільгосппідприємствах добровільних протипожежних формувань, забезпечення їх необхідними первинними засобами пожежогасіння та відповідним інвентарем.

Інспекторським складом пожежно-рятувальних підрозділів ГСЧС в Дніпропетровській області проведено з працівниками, задіяними до с / г збиральних робіт, протипожежні інструктажі, здійснено огляд технічного стану зернозбиральної техніки, перевірено забезпеченість її первинними засобами пожежогасіння з оформленням відповідних актів готовності, а також письмово поінформовані аграрії про наявні порушення правил пожежної безпеки на ввірених їм об’єктах, які були виявлені під час останніх обстежень їх об’єктів, і основні вимоги нормативних документів з питань пожежної безпеки при здійсненні збору врожаю, в тому числі про категоричну заборону спалювання стерні, післяжнивних залишків на полях як під час жнив, так і після їх завершення.

З початку 2021 на території Дніпропетровщини виникло тисячі п’ятсот шістьдесят три пожежі в екосистемах, в цілому на площі 900 га. Загоряння трави сталося 910 раз, сміття – 638, ліс – 14 і вчора виникла пожежа на сільському угіддя », – розповів він.

Олексій Сокільників закликав жителів області берегти природу і бути пильними: «Пожежі не виникають самі по собі. Всі пожежі трапляються з вини громадян. Уникайте виникнення пожеж в екосистемах. Пам’ятайте про шкоду, якої завдають природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Бережіть природу, будьте господарями своєї рідної землі ».

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра