Повернувся додому на щиті: на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

logo

Главная страница / Важливо / Повернувся додому на щиті: на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини Повернувся додому на щиті: на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Загинув молодший лейтенант Євген Паталаха

Жорстока війна безжально забирає життя наших хоробрих захисників, які ціною власного життя борються за свободу та незалежність України. Вони стоять на захисті країни, аби забезпечити мирне майбутнє для нас і наших дітей. В бою за Україну, виконуючи свій військовий обов’язок, залишившись вірним Військовій присязі в н.п. Веселе Харківської області загинув молодшийлейтенант Євген Паталаха 1989 р.н. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку Першого-відділу Синельниківського Ртцк.

Чоловік був родом з Синельниково.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий,світлий спомин про нашого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Євгена, любив і шанував його», – йдеться у повідомленні.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава!

Слава Герою!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Євгена.

Раніше ми писали,у Krivbass city повідомили трагічну новину – в бою з окупантами загинув криворіжець Сергій Дячук.