Потяг Хелм – Дніпро до кінця літа курсуватиме зі змінами

logo

Потяг Хелм – Дніпро до кінця літа курсуватиме зі змінами

Укрзалізниця повідомила про зміни у русі поїздів, які курсують з Хелму до Дніпра, Харкова та Києва.

Новости Днепра про Потяг Хелм - Дніпро до кінця літа курсуватиме зі змінами

З 23 червня по 31 серпня поїзди№120 Хелм — Дніпро, №23 Київ — Хелм, №93/94 та Харків — Хелм курсуватимуть до/з прикордонної станції Дорохуськ. Це пов’язано із ремонтом на станції Хелм у Польщі, який триватиме до 30 серпня.

Про це повідомили в офіційному каналі Укрзалізниці в Телеграмі.

Там додали, що пасажири, які подорожуватимуть зазначеними поїздами, проходитимуть прикордонно-митний контроль якзазвичай: у поїзді Укрзалізниці. А пересадка на польський поїзд до/з Варшави буде здійснюватися на станції Дорохуськ наступним чином:

Зміна 1: Двогрупний поїзд №93/23 Харків/Київ — Дорохуськ прибуватиме на станцію Дорохуськ о 06:45, після чого у поїзді буде проходити прикордонно-митний контроль до 08:15. Пересадковий поїзд до Варшави TLK 25150 вирушатиме з Дорохуська о 08:43 (Хелм 09:31 – 09:36) та прибуватиме на станцію Варшава Всходня о 12:31.Зміна 2: Двогрупнийпоїзд №120/94 Дорохуськ — Дніпро/Харків буде доступним для посадки на станції Дорохуськ до 11:00, після чого у поїзді розпочнеться проведення контрольних операцій. Пересадковий поїзд з Варшави IC 12100 прибуватиме в Дорохуськ о 09:57 (Хелм 09:34 – 09:40), відправлення з Варшави Центральної о 06:40, Варшави Всходньої о 06:49.

“Зверніть увагу, що пересадка на станції Дорохуськ — вимушений тимчасовий крок, тож станція буде доступна лише для узгодженої пересадки між двомапоїздами без можливості покинути станцію іншим видом транспорту (ця опція збережеться на станції Хелм, через яку проїжджатиме пересадковий польський поїзд). Польські залізничники допоможуть пасажирам здійснити пересадку з одного поїзда на інший”, – наголосили в Укрзалізниці.

Зазначимо, що поїзди №19/20 Київ — Хелм, №119 Дніпро — Хелм, №24 Хелм — Київ курсуватимуть до станції Хелм без змін у розкладі руху. Прямий поїзд №67/68 Київ — Варшава — Київ змін також не зазнає.

Переглянутирозклад руху та придбати квитки можна в застосунку Укрзалізниці та на вебсайті за посиланням.

Читайте також:

Концерт на колесах: у Дніпрі працює співучий таксист (ВІДЕО);“Ти 12 днів, весь в опіках, боровся за життя”: на війні загинув відомий громадський діяч із Дніпра;Як зараз виглядає кінотеатр «Січ» у Дніпрі:що збудують на його місці. 

Новости Днепра про Потяг Хелм - Дніпро до кінця літа курсуватиме зі змінамиУкраїнськаНовости Днепра про Потяг Хелм - Дніпро до кінця літа курсуватиме зі змінамиРусский

Автор:

Нові тарифи на воду в Дніпрі: для кого змінилися

Новини Дніпра

Сьогодні 18:39

УДніпрі юридичним споживачам підвищили тарифи на воду.

Малюнки карикатуриста з Дніпра в Франції перетворили на передвиборчий мультфільм (ВІДЕО)

Новини Дніпра

Сьогодні 17:51

Карикатури художника з Дніпра перетворили у мультфільм та транслюють по…

Як виглядали гойдалки-ракети у парках Дніпра майже 50 років тому: унікальне фото

НовиниДніпра

Сьогодні 17:22

Зараз у парках Дніпра можна «випробувати» різні атракціони: від кімнати…

У Дніпрі в музеї АТО з’явився новий військовий експонат: як виглядає

Новини Дніпра

Сьогодні 16:22

У Дніпрі штурмовики подарували музею АТО військовий бус.