Порятунок від блекаутів: як компанія з Дніпра допомагає Україні жити на сонячній енергії

logo

Главная страница / Тема дня / Порятунок від блекаутів: як компанія з Дніпра допомагає Україні жити на сонячній енергії ЕКСКЛЮЗИВ Порятунок від блекаутів: як компанія з Дніпра допомагає Україні жити на сонячній енергії

сонячні електростанції ETL group

Під час блекаутів, які сталися в Україні взимку 2023-го до 30% енергетичних потреб країни взяли на себе гігантські сонячні електростанції, що були встановлені за допомогою дніпровської компаніїETL group. Керівники компанії кажуть, що це не межа і далі можна більше. Про це пише “Наше місто”.

“У найближчі 5 років ми здатні задовольняти всі 60% потреб України завдяки сонячній енергії”, каже технічний директор ETL Group Данило Бондаренко. Саме він вводив в експлуатацію одну з найбільших в Східній Європі сонячних електростанцій (потужність 1.3 МВт), встановлених на даху.

ETL group з’явилася уДніпрі у 2018-му завдяки ентузіазму двох друзів, які вирішили заснувати компанію з будівництва сонячних електростанцій. Незабаром їхніми клієнтами стали найбільші виробництва Дніпра – “Злагода”, “Ласунка”, “Аврора”, “Ювілейний”,  БАДМ, “Біосфера”. Сонячні електростанції з’явилися на дахах цих підприємств, а деякі займають цілі поля. Таким чином виробництва почали за допомогою сонця задовольняти третину своїх щорічних потреб в електриці.

сонячні електростанції ETL groupсонячні електростанції ETL groupсонячні електростанції ETL groupСонячні електростанції ETL group займають цілі поля. Фото: Влада Миколюк

Ми вважаємо,що відновлювальна енергетика може змінити життя українців, не тільки економічно, але і соціально. А наша робота – просто зробити її більш доступною для звичайних мешканців – від маленького фермера до керівника заводу, –пояснює Данила Бондаренко. 

У компанії кажуть, що зараз замовлень по Україні дуже багато. Нещодавно ETL group відкрила у Чернігові станцію FLASH – це щеодин важливий проект для забезпечення країни станціями для електромобілів.

сонячні електростанції ETL groupСонячні електростанції ETL group встановлюють на дахах. Фото: Влада МиколюкЯкі переваги сонячних електростанційЕкономія коштів: завдякипостійному зростанню цін на електроенергію, сонячні електростанції стають все більш вигідним вкладенням. Енергонезалежність: власнa сонячна електростанція робить вас незалежними від поставок електроенергії з мережі. Це особливо актуально в умовах сьогодення, коли енергосистема України зазнає атак з боку росії.Екологічність: сонячна енергія – це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить навколишньому середовищу. Перехід на сонячніпанелі допоможе вам зменшити свій вуглецевий слід та зробити свій внесок у збереження планети.

Завдяки численним перевагам, сонячні електростанції стають все більш популярними в Україні. Фахівці вважають, що це екологічно чисте, економічно вигідне та надійне джерело енергії.

Нагадаємо, раніше ми писали, як економитисвітло вдома.