Поранений криворізький оператор відновлюється у спортзалі

logo
201952_poranenij_krivorizkij_operator_vidnovljue.jpeg


Поранений криворізький оператор відновлюється у спортзалі

Поранений оператор із Кривого Рогу В’ячеслав Волк вже проходить реабілітацію у спортзалі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина постраждалого Інна Волк, інформує Дніпроград.

В’ячеслав Волк, поранений у шию під час навчань резервістів ЗСУ, проходить процес реабілітації у Львівському військовому шпиталі.

«День розписаний.  Безліч процедур: вранці процедура прогрівання плечей екзокерітом, далі пасивна гімнастика, масаж, потім електростимуляція рук і ніг. Після обіду ми вже виїжджаємо на вулицю на 5-10 хвилин подихати свіжим повітрям і далі за розкладом активні заняття в тренажерному залі (розминка рук і ніг на тренажері мотомед). Так само протягом усього дня займаємося вправами для розробки легень. Увечері заняття з психологом», — розповіла Інна Волк.

Нагадаємо, родина постраждалого журналіста вимагає від підсудного два мільйони гривень компенсації.

6 липня в ході навчань військових резервістів на території Саксаганської районної ради Кривого Рогу було поранено одного і з журналістів, якого запросили висвітлювати відпрацювання порядку дій під час надзвичайної події. 28 серпня В’ячеслава Волка авіацією транспортували з Дніпра до Львова, зараз його лікують у Військово-медичному центрі Західного регіону.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?