Поліція Новомосковська скерувала до суду справу відносно організатора підпільного грального закладу

logo

Вхід до залу здійснювався за попередньою домовленістю з персоналом й тільки з-поміж довіренихвідвідувачів. Користувачі послуг надавали гроші, за що отримували доступ до азартних ігор.

Задокументували незаконну діяльність 28-річного дніпрянина правоохоронці ще на початку квітня. Як з’ясувалося, чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

В ході проведення обшуків у комерційному приміщенні в центральній частині міста Новомосковська, слідчі вилучили комп’ютерну техніку, сервер з відеозаписами, чорновізаписи ведення грошових обліків, банківські картки, мобільні телефони, лотерейні білети. Речові докази поліцейські направили на відповідні експертні дослідження.

Слідчі заходи проводилися поліцейськими Новомосковського районного відділу поліції спільно з працівниками Управління карного розшуку Дніпропетровської області.

Після проведення всіх необхідних слідчих дій та зібрання беззаперечної доказової бази за погодженням із Дніпропетровською обласною прокуратурою та Новомосковською окружною прокуратурою фігуранту слідчі пред’явили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 203-2 (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) та ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Першоголипня обвинувальний акт відносно підозрюваного скерували для прийняття рішення до Новомосковського міськрайонного суду.

Підписуйтесь на оперативні новини міста: ? Telegram? Вебсайт? Facebook ?Instagram