Поліція Дніпропетровщини підбила підсумки роботи за 10 місяців

logo

Протидія збройній агресії, створення безпекового простору для місцевих мешканців та підвищення рівня довіри до поліції – такі пріоритети роботи правоохоронців – наголосив особовому складу під час робочої наради начальник ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Ганжа.

– Документування тяжких та особливо тяжких злочинів – це копітка робота поліції, щоденна служба, результатом якої є спокій та безпека людей – зазначив він. – За результатами 10 місяців роботи маємоприклади ефективної роботи та взаємодії всіх служб поліції. Зокрема, за цей період розкрито понад 8,5 тис. тяжких та особливо тяжких злочинів, серед яких 106 умисних вбивств, 156 тяжких тілесних ушкоджень, 36 зґвалтувань, 43 розбійні напади, 209 пограбувань. Сюди входить і розкриття майже 5 тис. крадіжок та понад 2 тис. шахрайств. Це вагомі результати, однак важливо не зупинятися та продовжувати продуктивно працювати.

Олександр Ганжа виокремив ще один важливий напрямок роботиправоохоронців – це виявлення та ліквідація каналів надходження зброї на територію області, протидія незаконному обігу наркотиків, протидія організованій злочинності:

– За 10 місяців викрито 560 фактів незаконного обігу зброї, вилучено 332 одиниці вогнепальної зброї. Також викрито майже 3 тис. наркозлочинів, серед яких понад 1,3 тис. – це збут наркотиків. До суду надіслано 43 кримінальні провадження стосовно організованих злочинних груп.

Крім цього, начальник поліціїДніпропетровської області наголосив, що кожен керівник має слідкувати за дотриманням дисципліни і законності своїми підлеглими, зокрема і для недопущення корупції в підрозділах. Він вказав керівникам на недоліки в роботі та надав час для їх усунення.

Кількість переглядів: 56

Дніпропетровщинаполіція