Поліція перекрила канал продажу українок у сексуальне рабство до РФ

logo
202866_policija_perekrila_kanal_prodazhu_ukrajin.jpeg


Поліція Дніпропетровської області ліквідувала канал торгівлі людьми, яким малозабезпечених та одиноких українок переправляли до Російської Федерації для роботи повіями.

За даними поліції, зловмисники заманювали мешканок Дніпропетровської та Запорізької областей  через онлайн-оголошення про роботу. Їм обіцяли працевлаштування в сфері обслуговування: офіціантками, посудомийками, автомийницями тощо.  Однак насправді їх чекало сексуальне рабство в Росії.

Працівники поліції затримали п’ятьох осіб, які займалися торгівлею українками протягом 2016-2017 рр. Організаторку також викрили на причетності до незаконного обігу зброї. З її машини вилучили шість тротилових шашок, гранату Ф-1, запал, димову шашку, сигнальні ракети та 294 патрони до автомату Калашникова.

Правоохоронці також попередили відправлення двох дівчат до Росії. Їх звільнили у ніч на 29 листопада на перетині державного кордону Гоптівка. Також поліція працює над поверненням до України інших потерпілих.

Затриманим повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 149 КК України (торгівля людьми).

Нагадаємо, що в Україні ліквідували злочинну групу, яка вербувала неповнолітніх для незаконної трансплантації органів в Росію.


А поделиться?Читайте также: