Поліція Дніпра спільно з «тітушками» жорстоко побили бійця АТО, – журналіст

logo

У вівторок, 9 травня, у Дніпрі під час відзначення Дня перемоги місцева поліція жорстоко побила ветерана АТО Дениса Буштрука. Це трапилося поруч із монументом Слави, де спалахнула сутичка між бійцями АТО та активістами з символікою «Опозиційного блоку».

Про це на своїй сторінці у Facebook сповістив журналіст Олександр Курбатов.

У повідомленні мовиться, що після отриманої травми в зоні АТО Буштрук отримав інвалідність та був демобілізований.

Але в лікарні сьогодні виявився не після бойових дій – його побили в Дніпрі поліцейські «космонавти» на святкуванні Дня Перемоги. Били жорстоко. Били кийком, від якого рвана рана на голові, били ногами, били знятими заради цієї мети шоломами. Били вп’ятьох,– наголосив журналіст.

Читайте також: В батальйоні ОУН кажуть про багатьох побитих побратимів після сутичок з поліцією в Києві

Він додав, що це трапилося поруч з монументом Слави. Там бійці АТО вшановували пам’ять загиблих та помітили нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула і людей з відповідними партійними прапорами.

Хто-небудь пам’ятає прапори «Опоблоку» під час Другої світової війни, а може хтось пам’ятає їх в АТО? Тому АТОшники, їх було зовсім небагато, перегородили Вілкулу дорогу з вимогою прибрати партійну символіку. Це чесна і по-людськи зрозуміла вимога. Але дніпровська поліція розсудила інакше і кинулася в атаку,– мовиться у повідомленні журналіста.

Курбатов зазначив, що Буштрук стояв осторонь від цієї сутички, «коли на нього налетіли «космонавти» з поліції».

Журналіст закликав заступника глави МВС Антона Геращенка прокоментувати цей інцидент.

Згодом Курбаток додав пост у Facebook, в попросив допомогти ідентифікувати «тітушок» і співробітників поліції, били бійців АТО в Дніпрі.

«На цьому відео добре видно, що тітушня і «космонавти» з поліції діють спільно», – написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що святкування 9 травня переросло у масову бійку у Дніпрі. Сутички виникли між колоною «Опозиційного блоку», яку очолив колишній регіонал Олександр Вілкул та ветеранами АТО.