Поліція Дніпра розшукує трьох хлопців, які втекли з лікарні

logo

21 липня близько 5:40 троє неповнолітніх – Данило Чепурний 17 років, Роман Орлов 12 років та  Микита Розмариця 15 років, пішли з лікарні, розташованій на проспекті Мануйлівському м. Дніпро та до теперішнього часу їх місце перебування невідоме.

Відомо, що підлітки можуть перебувати у центрі міста, у торговельно-розважальних комплексах, на місцевих пляжах або працювати на автомийках.

Прикмети Данила: на вигляд 16-17 років, зріст близько 164 см, середньої статури, волосся русяве, зачіска коротка, очі карі. Був одягнений у червону футболку, шорти. При собі мав темно-синій рюкзак зі вставками помаранчевого кольору та написом «Oxford». 

Прикмети Романа: на вигляд 12-13 років, зріст близько 158 см, худорлявої статури, волосся біляве, зачіска коротка, очі карі. Був одягнений у синю футболку та чорні штани.

Прикмети Микити: на вигляд 15-16 років, зріст близько 175 см, худорлявої статури, волосся біляве, зачіска коротка, очі блакитні. Був одягнений у темну футболку, темні спортивні штани, темні спортивні кеди з білою підошвою. 

Усім, хто володіє будь-якою інформацією про місце перебування Данила Чепурного, Романа Орлова, Микити Розмариці, прохання повідомити до поліції за телефонами: 102, (097) 266 17 72. 

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині розшукують неповнолітнього В’ячеслава Нетребича.

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра