Поліцейські Дніпропетровщини змагалися за першість у чемпіонаті ГУНП з боротьби самбо (ФОТО, ВІДЕО)

У ІІ етапі змагань взяли участь 72 кращі самбісти — співробітники органів та підрозділів поліції області, відібрані за результатами І етапу змагань.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області.

Учасники команд поділилися на 8 вагових категорій – 57 кг, 62 кг, 68 кг, 74 кг, 82 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг. За результатами змагань в особистому заліку переможцями та призерами стали Є. Петричко, В. Попов, Д. Люлька, А. Бричка, І. Маковецький, Б. Іванюк, Р. Марочкін, П. Ткаченко та О. Тинтер. У командній першості переможцями стали: в першій групі – команда Управління патрульної поліції в м. Дніпрі, полку патрульної поліції особливого призначення ГУНП та Дніпровського відділу поліції, в другій групі перемогу здобули команди Покровського ВП, Саксаганського ВП, Марганецького ВП.

Учасники змагань показали неабияку силу, повну самовіддачу, високий рівень спортивної майстерності, відмінні знання техніки прийомів самбо — захват, залом і утримання супротивника. Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Прикладні види спорту в професійній підготовці співробітників поліції посідають одне з головних місць. Цей досвід допомагатиме правоохоронцям і в їх щоденній професійній діяльності.