Поліцейські Дніпра навчали дітей правилам безпеки під час літних канікул

logo

Правоохоронці нагадали про безпечне керування велосипедами і самокатами під час прогулянок та наголосили, що на дорозі треба бути уважними та обережними. Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

24 травня інспектори ювенальної превенції Дніпровського районного управління поліції спільно з працівниками Управління патрульної поліції з виховною бесідою про безпечну поведінку на дорозі завітали до учнів початкових класів гімназії № 136, у Самарському районі міста Дніпро. Правоохоронці в ігровій формі познайомили школярів з сигналами світлофора, дорожніми знаками, розмітками та правилами переходу дороги.

Того ж дня, інспектори ювенальної превенції спільно з представниками Самарського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області відвідали учнів школи № 98, що у Самарському районі міста Дніпро, та розповіли про правила поведінки на вулиці та вдома.  Під час зустрічі правоохоронці нагадали учням про дотримання дисципліни у громадських містах та вдома, розповіли про наслідки до яких призводить протиправна поведінка. Поліцейські роз’яснили види правопорушень та попередили про відповідальність.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра