Покладання квітів, відзнаки героям: яким був візит Порошенка до Дніпра (Відео)

logo
199538_pokladannja_kvitiv_vidznaki_gerojam_jakim.jpeg


У понеділок, 20 листопада, Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та учасників АТО в Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент «5 каналу». 

За темою

>
У Харкові на четверту річницю Революції Гідності зібралося народне віче – відео

До пам’ятного знаку, на якому викарбувані імена полеглих мешканців Дніпропетровщини, поклали квіти та встановили запалені лампадки. Утім, на церемонію зібрались небагато учасників, оскільки впродовж цілого дня у Дніпрі дощило.

Учасники Майдану чекали на Президента у приміщенні Дніпропетровської ОДА. Там обговорювали, зокрема, чого вдалося досягти за три роки після Революції Гідності. Говорив Президент і про безвіз, і про підписання Асоціації з ЄС. Нині досягнення України залежать більшою мірою від зусиль дипломатів, відзначив Петро Порошенко.

«Ми переграли Росію, і в тому числі тому, до 1 грудня, коли Україна буде святкувати 100-річчя української дипломатії, я вніс до ВР закон про дипломатичну службу. Це підкреслення тієї ролі, яку зараз дипломати відіграють в історії України», — заявив Порошенко.

Також Глава держави відзначив нагородами кращих військовослужбовців. Вони отримали Орден «За мужність» ІІІ ступеня. Крім того, бійці отримали ключі від квартир. 

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Майдан вшановує героїв Революції Гідності


А поделиться?Читайте также: