Поєднання опери і джазу: що чекає відвідувачів «Джазу на Дніпрі-2018»

logo
277935_poednannja_operi_i_dzhazu_wo_chekae_vidvi.jpeg


Поєднання опери і джазу: що чекає відвідувачів "Джазу на Дніпрі-2018"

Цьогоріч однією з родзинок ювілейного 50-го «Джазу на Дніпрі» стане поєднання оперного співу екс-депутатки РФ Марії Максакової з виконанням джазових музикантів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів учасників фестивалю.

Джазовий продюсер Іна Діттке зазначила, що сьогодні вперше завітала до Дніпра. Вона розповіла коротку історію фестивалю, а саме те, що 50 років тому відбувся перший джазовий концерт на Дніпрі, який став щорічною традицією. З того часу фестиваль тривав до 2001 року, не беручи до уваги невеликі перерви.

«Наразі нарешті фестиваль відроджується, тому я щаслива бути причетною до цього», — сказала Іна Діттке.

Організатори повідомили, що особливістю «Джазу на Дніпрі-2018» буде спільний виступ екс-депутатки РФ Марії Максакової та тріо джазових виконавців, серед яких Венсан Буржекс, Деріл Холл, Лоуренс Лезерс.

«Я вже втретє у Дніпрі і щоразу отримую нові враження. Однак для мене новим є мікс класичної музики з джазом виконання», — поділився Венсан Буржекс.

Марія Максакова додала, що Дніпро завжди було прогресивним містом та розповіла, що готується до прийдешнього виступу. «Я у гостях у джаза, тому для мене дуже відповідально поєднати оперний вокал з джазовим виконанням», — сказала співачка.

Зазначимо, що Марія Максакова — біженка з Росії та дружина вбитого у Києві російського політика Воронєнкова. У свій час Максакова голосувала за анексію Криму РФ, втім у 2016 році публічно вибачилася за це перед українцями та кримськими татарами.

Нагадаємо, що на організацію «Джазу на Дніпрі» міськрада витратить 4 мільйони.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?