Подружжя Ільницьких виховує 8 хлопчиків і дівчаток у дитячому будинку сімейного типу

logo

Подружжя Ільницьких виховує 8 хлопчиків і дівчаток у дитячому будинку сімейного типу - фото 1

Вони знають, як зробити дітей щасливими. Подружжя Ільницьких виховує вісьмох хлопчиків і дівчаток у дитячому будинку сімейного типу. Ці малі до зустрічі з батьками жили в інтернатних закладах та лише мріяли про справжню родину. Як тепер змінилося їхнє життя — далі.

У цій родині захоплюються пригодами. На світлинах — великі міста, море, гори.

«Це саме ми їздили підійматися на гору Піп Іван. Перше фото — це ми веселі, повни наснаги, а друге фото — ми піднялися на гору — виснажені, але задоволені», — розповідає Тетяна Ільницька, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу.

У кожного є свої улюблені світлини.

Минулого літа вони багато подорожували. Позаду — сотні кілометрів і години спільно проведеного часу.

«Ми в одному бусі, ми постійно кудись їдемо, ми в русі. Після цього літа оце відчуття, що ми сім’я, реально з’явилося», — продовжує Тетяна Ільницька.

Тетяна та Олег уже півтора року, як стали мамою і татом для вісьмох дітей. Вони й раніше мріяли створити дитячий будинок сімейного типу, але на Львівщіні, де проживали, це зробити не вдалося. Тоді наважилися на великі зміни.

«У нас була робота, у нас було там своє життя. Ми це все закрили, залишили там ще двох своїх дітей, приїхали сюди, розклали речі і почали все спочатку», — розповідає мати-вихователька.

Подружжя виховало двох доньок. Вони вже дорослі. Згодом Тетяна та Олег зрозуміли, що їхньої батьківської любові вистачить і іншим дітям.

«Було бажання допомогти, віддати любов свою таким дітям, які потребують. Навчити їх чогось», — ділиться Тетяна.

Вихованці Ільницьких швидко розвиваються. Наприклад, Кароліна та Оля — гарно малюють і мріють стати дизайнерами. А Данило захопився футболом та охоче допомагає батькові у домашніх справах.

Весь свій час Олег та Тетяна присвячують дітям, але кажуть, що й батькам потрібна підтримка.

«Я з великим задоволенням відвідувала навчання для наставників, організовані Фондом Ріната Ахметова. Подарунки на свята від Фонду — це теж приємно», — розповідає Тетяна Ільницька.

Акції «Рінат Ахметов — дітям» уже двадцять років. Тільки цієї зими подарунки та сюрпризи отримали сто тисяч хлопчиків і дівчаток.

«Акція, що була започаткована 20 років тому, лягла в основу одного з головних напрямків діяльності Фонду. Турбота і допомога дітям стали пріоритетними. Сьогодні Фонд Ріната Ахметова — лідер національного всиновлення в Україні», — повідомляє Юлія Єршова, директорка з комунікацій Фонду Ріната Ахметова.

У межах проєкту Фонду було створено сорок один дитячий будинок сімейного типу, а понад десять тисяч дітей-сиріт знайшли сім’ї.

«Важлива робота для таких сімей, для інтернатів. І для прийомних дітей. Це добра справа», — ділиться батько-вихователь Олег Ільницький.