Подробиці загадкової загибелі п’ятьох людей на Дніпропетровщині: у селі говорять про чадний газ і отруйну горілку

Тіла виявили в одному будинку без жодних ознак насильницької смерті.

П’ятеро мертвих людей в одній хаті знайшли в селищі Аули на Дніпропетровщині. Дві жінки та троє чоловіків перебували в різних кімнатах, а пози померлих свідчили, що смерть була миттєвою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Власницю будинку селяни називають благополучною, жінка працювала фельдшером, господарство вела охайно. Напередодні трагедії вона запросила у гості подругу та трьох чоловіків, аби відсвяткувати Масляну. Наступного ранку усіх п’ятьох уже неживими знайшов колишній чоловік власниці будинку. Тіла лежали в різних кімнатах – хтось на підлозі, хтось обперся на стілець. Жодного сліду насильницької смерті або самогубства не знайдено, загиблі були ошатно вдягнені, а у вітальні стояв святковий стіл, на якому були їжа та горілка. «У різних кімнатах всі лежали, всі були вже мертві. Я не розумію, що могло статися!», — зізнався фельдшер станції швидкої допомоги Сергій Шурай.

ВідеоОдразу 5 мертвих людей знайшли в одній хаті після святкування Масляної

Сталася трагедія в селищі Аули на Дніпропетровщині. Дві жінки та три чоловіки лежали в різних кімнатах, в одній з них був накритий святковий стіл. Як з’ясувалось потім, господиня — місцева фельдшерка, яку в селі знав кожен — запросила на Масляну друзів. Сусіди кажуть — з будинку чули ледь помітний незрозумілий запах.

Одразу 5 мертвих людей знайшли в одній хаті після святкування Масляної

Лікарі, які приїхали за викликом поліції – це колеги загиблої господині будинку. Вони кажуть, що Жанна була чи не найкращим фахівцем на станції. «Фельдшер од Бога. Вона розумниця, талановита була, і добрячка», — характеризує колегу одна з медиків. Хто загинув разом із нею – невідомо, бо поліція осіб чоловіків не розкриває, а селяни їх не впізнають. «Із міста якісь. Не аульські – це однозначно, бо це село б знало все», — кажуть сусіди.

Читайте також: На Дніпропетровщині рятувальники виявили 5 загиблих у приватному будинку

Правоохоронці вважають, що смерть людей стала наслідком отруєння газом або алкоголем. «Отруєння невідомою речовиною: або це чадний газ, або це алкоголь», — каже представник поліції Кам’янського Олена Тімченко. Думки жителів села розділилися. «Якийсь фальсифікат алкогольних напоїв», — вважає керуюча справами Аульської сільської ради Лілія Цівка. Однак звідки він узявся – ще одна загадка, бо в місцевій крамниці такої горілки не продавали. «До нас вони навіть не заходили того вечора», — каже продавчиня. Інші сусіди наполягають, що фельдшерка не була схожа на людину, котра ризикувала б неперевіреним спиртним. «Вона не пиячила», — кажуть вони та визнають версію з чадним газом більш вірогідною. Дехто з людей навіть відчував дивний сморід чи то газу, чи то фарби, проте газовики, що були на місці трагедії, у цьому сумніваються. «Концентрації природного або чадного газу не було», — наполягає начальник міськгазу Кам’янського Григорій Макух. Усі відповіді мають надати слідство та проведені в його межах експертизи.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Читайте также: