Побиття охоронцями та приховані камери: київських акторів вигнали з хостелу у Дніпрі

logo

Побиття охоронцями та приховані камери: київських акторів вигнали з хостелу у Дніпрі

Акторів Київської театр-студії «МІФ», які завітали до Дніпра на Театральний фестиваль, грубо виселили із хостелу «Вишня». При це на своїй сторінці у Facebook розповіла художня керівниця студії Олександра Кравченко, передає Дніпроград.

Дівчина розповіла, що 12 листопада акторська група із п’яти осіб приїхали у Дніпро на Театральний фестиваль та заселилися в хостел «Вишня» та заплатили за п’ять ночей за п’ятьох людей.

«Поселили нас в кімнаті на шість місць. Але тільки нас. Нікого не підселяли і не збирались. Правда ключі від кімнати не дали. Типу «у них не крадуть, а цінні речі складайте в шафу». І наче все інше норм було, ну окрім місцями відверто хамської поведінки персоналу (класична ситуація)», — розповіла Олександра Кравченко.

Акторка розповідає, після зіграної вистави вони вирішили колективом це відсвяткувати. Купили алкогольний напій та пішли у хостел до своєї кімнати. 

«До нас зайшла адмін та у грубій формі повідомила, що у них заборонено вживати алкоголь, їсти в кімнаті не можна і закривати кімнату зсередини теж неможна. Також заявила, що в кімнатах хостелу стоять камери. Тобто вони бачать усе, що ми робимо», — розповіла дівчина. 

Зранку, за словами Олександри Кравченко, акторам дали годину на виселення та відмовилися повертати кошти за дві оплачені наперед доби. Вона також наголосила, що про правила перебування у закладі її не попереджали, ніякі умови не пояснювали, і жодних документів гості хостелу не підписували. Зазначимо, що на сайті хостелу будь-які правила чи статут також відсутні.

«При чем тут закон? У нас свои правила.» — дослівна цитати. Ми викликали поліцію. Проте до нас у кімнату увірвалися чоловіки у формі охорони «ГУАРД». Кричали, матюкались, кидались принизливими фразами. А потім почали силоміць виштовхувати нас напівроздягнених з кімнати. Я чекала на поліцію. Спроба виштовхати нас повторилась. Тільки цього разу під руку попала моя акторка, яку за шкірки тігнули по підлозі», — розповіла Кравченко.

Коли приїхав наряд поліції, актори написали заяви у правоохоронні органи.

Автор: Дарина ТВАРА