Пляж у одному з спальних районів Дніпра дедалі більше нагадує смердюче болото

logo
276015_pljazh_u_odnomu_z_spalnih_rajoniv_dnipra_.jpeg


Пляж у одному з спальних районів Дніпра дедалі більше нагадує смердюче болото

У Дніпрі пляж та зона відпочинку, розташовані на житловому масиві Червоний Камінь, дедалі більше нагадують смердюче болото. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ж/м Червоний Камінь у Facebook.

Мешканка Дніпра Альона Нікуліна написала про занедбаний стан пляжу на житловому масиві Червоний Камінь на сторінці онлайн-спільноти житлового масиву. Вона зазначила, що на пляжі стоїть сморід, як в відстійнику на свинофермі. До того ж, всі запахи доносяться до парку, де проводять дозвілля місцеві жителі.

«Вода як розлита синьо-зелена муть, два сантиметра рідини. Це Армагедон» — зазначила Альона Нікуліна.

Мешканка обурена тим, що стійкий сморід стоїть на доволі великій території Новокодацького району Дніпра. Прикметно, що неподалік знаходяться пам’ятник воїнам переправи, а також кафе «Берег».

У коментарях до допису заступник міського голови Михайло Лисенко «заспокоїв» мешканців мікрорайону, заявивши, що з кожним роком стан пляжу буде лише погіршуватись. Він стверджує, в цій ситуації потрібно звертатися до власників заводів і підприємств, які стоять на Дніпрі й скидають до нього неочищені стоки.

«У нас немає річки Дніпро, є озеро, яке років через 20 перетвориться на болото», — додав Михайло Лисенко.

Нагадаємо, що у Дніпрі офіційно працюють всього три пляжі: у парку культури та відпочинку «Придніпровський», парку культури та відпочинку «Сагайдак», центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: