Платні камери у СІЗО запрацювали в Запоріжжі та Дніпрі: Малюська назвав розцінки

logo

КИЇВ. 31 травня. УНН. Сьогодні платні камери відкрили у Запоріжжі та Дніпрі. Ціни коливаються від 540 грн за добу до 3410 грн за місяць. Про це у Facebook написав міністр юстиції України Денис Малюська, передає УНН.

“Відкрили платні камери у СІЗО Запоріжжя, Вільнянському районі Запорізької області, та місті Дніпро. Ціни особливо не відрізняються. Запоріжжя: доба — 570 грн, тиждень 1990 грн, місяць — 3410 грн. Вільнянська УВК: 540 грн, 1900 грн, 3260 грн відповідно за добу тиждень та місяць. Дніпро: 880 грн доба, 2200 грн. тиждень та 3060 грн місяць”, — написав Малюська.

Також міністр нагадав, що платні камери у СІЗО запроваджуються для того, щоб заробити гроші на ремонт у безкоштовних камерах. «Нагадаю, навіщо ми усе це робимо: ми заробляємо гроші на ремонт у безкоштовних камерах, бо там жах; ми прибираємо корупцію на розподілі між камерами. Нехай за ліпшу камеру платять не хабар, а платіж у бюджет», — зазначив він.

“А взагалі напрям руху в‘язничної реформи — це зменшення бюджетних витрат на утримання засуджених. Вони у достатній фізичній формі для того, щоб працювати, заробляти та не сидіти на шиї платників податків”, — додав Маюська.

Як повідомляв УНН раніше, у Чернігівському слідчому ізоляторі відкрили платні камери.