Пластуни передали вогонь з Віфлеєму дніпровським католикам

logo
210947_plastuni_peredali_vogon_z_vifleemu_dnipro.jpeg


Пластуни передали вогонь з Віфлеєму дніпровським католикам

Вчора, 24 грудня, члени організації “Пласт” у Храмі Святого Йосипа запалили вогонь, який прийшов в Дніпро з Віфлієму, повідомляє Дніпроград.

У церемонії, окрім пластунів та священнослужителів, взяли участь близько двохсот католиків та гостей храму. Вогонь запалили на честь Різдва Христового, після чого брати Ордену Капуцинів провели службу та привітали усіх зі святом.

“Ми раді тут бачити стільки людей. Багато хто питає чому християни святкують два Різдва. Хочу відповісти, що ми відзначаємо одне Різдво, ми радіємо одному Богу і різниця полягає лише у числах в календарі. Це свято має єднати усіх, тому завжди відкриті до кожної людини, хто приходить до нас”, — зазначив настоятель храму Марек Лісовскі.

Віфлеємський вогонь разом із маленькою статуеткою Ісуса Христа після церемонії поклали до символічного вертепу, який зображує перші хвилини життя Христа.

Зазначимо, 20 грудня учасники делегації скаутів з організації «СКІФ» винесли вогонь з Віфлеєму, який привезли з Кракова, на вулиці Дніпра. Окрім цього перед церемонією передачі священного вогню, для допитливих дніпрян провели екскурсію Храмом Святого Йосипа.

19 березня католицька церква вшановує пам’ять Святого Йосифа, обручника Пресвятої Діви Марії. 

Раніше повідомлялося, що 21 жовтня,  відбулися урочистості з нагоди святкування 140-ї річниці побудови римсько-католицького храму святого Йосипа в Дніпрі.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?