Пластуни передали Віфлеємський Вогонь миру до католицьких храмів Кривого Рогу

logo
210749_plastuni_peredali_vifleemskij_vogon_miru_.jpeg


Сьогодні, 24 грудня, криворізькі пластуни передали релігійним громадам міста Віфлеємський Вогонь миру.

Як повідомив кореспондент 0564, Вогонь, котрий напередодні був доставлений  до Кривого Рогу  Станичною криворізького осередку Пласту Тетяною Асадовою, цього дня пластуни передали до храмів Української Греко-Католицької Церкви (храм  Святих Володимира і Ольги та храм Святої Трійці) а також до костелу Успіння Пресвятої Діви Марії Римсько-католицької парафії Кривого Рогу.

Відповідно до встановленого порядку пластуни вишикувались у дві шеренги один напроти одного, утворивши живий коридор, через який пронесли Вогонь до місця перед алтарем, де їх в кожному з храмів зустрічав настоятель церкви.

Діти, підлітки і дорослі пластуни і пластунки, запаливши свічечки від Віфлеємського Вогню, проспівали молитви та передали Вогонь священникам. Святі отці, в свою чергу, подякували пластунам і перейнявши на свічки принесений Вогонь, запалили лампадки перед іконами. 

Як відомо, 25 грудня Різдво Христове святкуватимуть парафіяни Римо-католицької церкви. Криворізький костел, що знаходиться у Довгинцівському районі, вже оздобили, встановили ялинки, обладнали Різдвяну локацію. Сьогодні 0 20.00 в костелі розпочнеться святкова служба.

А криворіжці, котрі є парафіянами Української Греко-католицької церкви, відзначатимуть Різдво одночасно з православними, тобто 7 грудня.

Передача Віфлеємського Вогню у храмі Святих Володимира і Ольги УГКЦ:


А поделиться?