Після капітальної реконструкції: на Дніпропетровщині відкрили сучасну школу (Відео)

logo
254289_pislja_kapitalnoji_rekonstrukciji_na_dnip.jpeg


Відкриття сучасної школи на Дніпропетровщині
Відкриття сучасної школи на Дніпропетровщині

Скріншот відео

Дніпро

17.05.2018 16:47

На оновлення освітнього закладу витратили 90 млн. грн.

У Дніпрі 17 травня урочисто відкрили оновлену сучасну школу після ремонту тривалістю близько року. На церемонії відкриття був присутній Президент України Петро Порошенко.

Будівлю ремонтували у кілька етапів. У закладі нові комунікації, вікна, відновлений дах та утеплений фасад. В коридорі плазмові телевізори й буккросинг, зручні місця для читання, а для молодших класів — інвентар для розваг. У оновленій школі, в яку шкільними автобусами звозять дітей з найближчих 12-ти сіл, навчається 704 учні.

За темою

>
Не бачиш ноти – грай «на дотик»: у музшколі Дніпра створюють інклюзивний клас

«Змінилися парти, класи, у вітальнях, куди виходиш з класу на перерву з’явилися столики для малювання, книжки різні, навіть телевізори нам поставили», – розповіла учениця 4-го класу Тетяна Парфьонова.

Школярі також відзначили, що на оновленій території навчального закладу з’явилися нові майданчики для баскетболу, гандболу й волейболу.

Під час відкриття президент зауважив на освітній реформі, яка, за його словами, виведе вітчизняну освіту до європейських стандартів.

Для першачків, які підуть до школи у вересні 2018 року і навчатимуться 12 років, вже надруковано перший мільйон підручників. І таких ось шкіл, як у Солонянському районі, в країні вже більше сотні. На її реконструкцію витратили кошти з місцевих бюджетів.

«Школа не дешева – витрачено 90 млн. грн. Це нова сучасна школа, де з повагою ставляться до дітей з особливими потребами. Тут вивчили таке поняття, як «інклюзивна освіта», – розповів Петро Порошенко.

В ході візиту президент також оцінив ремонт доріг в Дніпропетровській області. Під час інспекції ділянки дороги «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» Порошенко анонсував, що вже цього року 12 км цієї траси капітально відремонтують. Він зазначив, що на будівництво виділені всі гроші, що були заплановані згідно з проектною документацією.

Зазначимо, за даними міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70%.

Відео за темою

Дивіться також:

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото


А поделиться?Читайте также: