«Пишаюся, що тато – військовий»: з АТО у повному складі повернулись зенітники (Відео)

logo
211413_pishajusja_wo_tato_vijskovij_z_ato_u_povn.jpeg


Діти, родини бійців АТО
Діти, родини бійців АТО

5 канал

Дніпро

27.12.2017 07:47

Після двох років у зоні бойових дій повернулися у місце постійної дислокації на ротацію бійці 1039-го зенітно-ракетного полку

За темою

>
«Не просто теплі обійми»: повернення безстрашних артилеристів з АТО

Військовослужбовець зенітного ракетного полку Вікторія Коротенко повернулася на два тижні раніше своїх бойових колег. У підрозділі служила разом зі своїм чоловіком. Зустрічати його прийшла разом із сином.

«Це велика подія, і нарешті за стільки років вони повертаються додому. Я дуже рада! І ми тут не просто так», — каже Вікторія.

Маленький син військового Сашко також не приховує почуттів: «Я хвилююся, коли тато нарешті приїде? Я дуже цьому радий. Пишаюся дуже, що тато – військовий. За все йому дякую».

У зоні АТО 1039-тий зенітний ракетний полк перебував два роки. Дислокувалися і на Луганщині, і на Донеччині. На ротацію повернулися у повному складі.

«Жоден військовослужбовець не загинув. Це хвала і шана командирам підрозділів», — каже заступник командира полку Саргій Доценко.

Обійми, поцілунки, квіти. Після привітань військові поспішають до своїх родин. Сашко Коротенко з поміж інших бійців одразу знаходить свого батька.

«Змішані почуття…Без коментарів. Просто змішані почуття. Є над чим попрацювати у світлі останніх подій», — каже військовий Олександр Коротенко.

Найближчий час зенітники проведуть зі своїми родинами. Потому повернуться до військової частини. 

 

Аліна Елєвтєрова, Андрій Ковбаса, Дніпро, «5 канал»

Дивіться також фотогалерею за темою: 

«З посмішками, не приховуючи сліз»: як зустрічали легендарних промбергів та сталкерів з АТО – ФОТО


А поделиться?Читайте также: