Підтримка з бюджету Дніпропетровщини: один з криворізьких підрозділів включили до обласної програми фінансування

logo

Фото пресслужби Криворізької РВА

У Криворізькій РВА оголосили про включення криворізької окремої 17-ї танкової бригади ім. Костянтина Пестушка до обласної програми фінансування. Таке рішення прийняли під час спільної наради між очільниками ОВА, КРВА та керівництвом бригади. Про це
повідомив у своєму telegram Євген Ситниченко.

Читайте також: «Сталевий фронт» Ахметова передав ЗСУ вже 7 тисяч засобів зв’язку

На спільній нараді, згідно інформації від очільника Криворізької РВА Євгена Ситниченка, детально розглянули потреби військових криворізької окремої 17-ї танкової бригади ім. Костянтина Пестушка та можливість фінансування їхніх потреб. Як результат – підрозділ включили до обласної програми фінансування.

 Фото пресслужби Криворізької РВА

На зустрічі були присутні начальник Дніпропетровської обласної військової
адміністрації Сергій Лисак, радник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Фастовець, командир 17 ОТБР, полковник Максим Кітугін, заступник командира 17 ОТБР Олександр Панцерний та начальник з логістики 17 ОТБР, підполковник Денис Марченко.

Окрім того, у ОВА повідомили, що один із сільгоспвиробників Криворіжжя закрив запит нашої бойової бригади. Придбав десяток БпЛА. На додачу – два 3D-принтери та пластик до них.

Фото пресслужби Криворізької РВА

На такій техніці виготовляють хвостовики – спеціальні кріплення для боєприпасів. З їх допомогою снаряд доправляють на позиції окупантів. Там
скидають його точно в ціль – завдяки стабілізаційним властивостям цих маленьких деталей.

«Все це — суттєва допомога нашим незламним військовим під час виконання бойових завдань зі знищення ворога та відновлення територіальної цілісності України. Підтримуємо і допомагаємо Збройним Силам України! Віримо у нашу перемогу! Слава Україні», — зазначив Євген Ситниченко.

Раніше ми писали: на Криворіжжі створили платформу
допомоги і підтримки ветеранів: як долучитися.