Підприємці, які релокували бізнес до Дніпра, можуть отримати 20 тис. доларів: як подати заявку

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Підприємці, які релокували бізнес до Дніпра, можуть отримати 20 тис. доларів: як подати заявку

Підприємці, які релокували бізнес до Дніпра, можуть отримати 20 тис. доларів: як подати заявку

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps оголосила про запуск програми фінансової підтримки українських підприємців. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Інспекцію з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради.

Хто може отриматидопомогуУкраїнські підприємці, які перемістили свій бізнес до Дніпропетровської області, м. Києва та Київської області;Місцевий бізнес із зазначених регіонів, який постраждав від війни та потребує коштів для відновлення або розширення діяльності.Розмір допомогиДо $20 тисяч в гривневому еквіваленті.Як отримати допомогуОзнайомитися з деталями програми та критеріями відборуучасників можна за посиланням.Для подання заявки на участь у програмі достатньо заповнити анкету після реєстрації на головній сторінці сайту.Важливо

Відбір учасників програми буде здійснюватися на конкурсній основі. Головні критерії:

чіткааргументація необхідності надання фінансової допомоги;відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;життєздатність бізнес-ідеї, яка передбачає збільшення прибутку в результаті впровадження;реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його імплементації;релевантний досвід ведення бізнесу;відсутність зауважень до ділової репутації заявника.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі оголосили другий етапконкурсу на співфінансування проєктів для допомоги силам безпеки і оборони України.

Фото: з відкритих джерел.