Підприємство з Дніпропетровщини налагодило експорт сушених ягод до ЄС і США

logo

image

Підтримай ШоТам

44

Поширень

До країн Європейського союзу мають право експорту 380 українських підприємства. Серед них 162 підприємства-виробники продукції для споживання людиною та 218 — підприємств-виробників нехарчової продукції.

Про це повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

З метою контролю якості української продукції упродовж року провели два аудити ЄС:

аудит оцінки офіційного контролю за виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів;аудит системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження.

: Попри стереотипи та критику. Історії українців, які організували компостування в ОСББ, школі, громаді

Також провели аудит підприємств, що постачають м’ясну продукцію до Китаю щодо запобігання та контролю за розповсюдженням коронавірусної інфекції та інспекційний візит делегації Міністерства безпечності продовольства та ліків Республіки Корея щодо оцінки державної системи контролю виробництва м’яса птиці та продуктів з нього на предмет можливості надання Україні права експорту.

У 2021 році МЗС і Держпродспоживслужба відкрили або відновили доступ на іноземні ринки для 81 групи українських товарів у 21 країні світу.

Триває робота з відкриття ринків ЄС, США, КНР, Південної Кореї, Малайзії, Канади, Мексики, Аргентини, Індонезії, Індії, Австралії, Таїланду, Марокко, Чилі, Сінгапуру, Ефіопії, Анголи, Танзанії, Алжиру, Гонконгу, Бразилії. Усього у стані відкриття 156 товарних позицій.

Нагадаємо, українське органічне пшоно вийшло на ринок США.

Також український стартап постачатиме світовому бренду L’Oréal пакувальний папір з опалого листя.

Як ми повідомляли раніше, українська компанія Mosqitter з апаратами проти комарів виходить на ринок Індії.

Фото: devisu.ua.

44

Поширень

Підтримай ШоТам