Підкорила вітер і хвилі: спортсменка з Дніпропетровщини виборола «золото» світового чемпіонату

Фото Дніпропетровської ОВА

2023-08-01 11:18:00

Яхтсменка з Дніпропетровщини
отримала перемогу у Чемпіонаті світу з вітрильного спорту. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОВА.

В Італії відбувся Чемпіонат світу з
вітрильного спорту. Участь у ньому взяла спортсменка з Дніпропетровщини Софія Науменко. Софія стала єдиною представницею нашої держави на змаганнях.

Загалом участь у чемпіонаті взяли понад 40 учасників з різних країн світу. Змагалися в не олімпійському класі RS Aero 6.

Наша підкорювачка хвиль і вітру здобула «золото» серед жінок. Вітаємо спортсменку та її тренера!

Незабаром у Софії Науменко ще один світовий турнір. Яхтсменка буде виборювати путівку на Олімпійські ігри-2024.

Раніше ми писали: плавці з Кривого Рогу
завершили сезон на чемпіонському п’єдесталі: скільки медалей вибороли. На національній першості наші чемпіони здобули п’ять призових медалей.