Під дощем і по проспектам: дніпровські вулиці заполонили АТБ-марафонці

logo

Під дощем і по проспектам: дніпровські вулиці заполонили АТБ-марафонці

Сьогодні, 16 вересня, у Дніпрі стартував вже традиційний ATB Dnipro Marathon, участь у якому взяли декілька тисяч прихильників спорту. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Задля проведення забігів на різноманітні дистанції міська влада перекрила головні вулиці міста, що неабияк ускладнило ситуацію з транспортом. Втім, для бігунів пусті й широкі дороги — лише на радість.

В рамках ATB Dnipro Marathon учасники могли обрати для себе різну довжину дистанції — 42 км, 21 км, 10 км, 5 ки та інші. Для тих, хто хоче аби спорт приніс користь і для інших людей, організатори виділили так звану «Милю добра» довжиною у 1,6 км. Внески, отримані від учасників забігу в «Милі добра» підуть на благодійність.

Окрім цього, в рамках спортивного заходу проходив етап Чемпіонату України з марафону, участь в якому взяли 19 спортсменів. Подивитися на спортивний івент до Дніпра завітав і перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

«Ми бачимо, як зараз у Дніпрі стрімко розвивається масовий спорт – спорт для здоров’я. Нинішній марафон є одним із символів цього. Від Міністерства молоді та спорту, від Національного олімпійського комітету я дякую міській владі і Федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області. Усе це – теж один із чинників  європейської інтеграції, наше прагнення до спорту среди для всіх», — зазначив чиновник.

Варто пам’ятати, що маршрут ATB Dnipro Marathon охоплює значну частину правого берега Дніпра — проспект Яворницького, Січеславська Набережну, Набережну Заводську тощо. Ці дороги будуть перекриті до вечора 16 вересня, тож автомобілістам слід бути уважними.

Нагадаємо, що дніпряни створили петицію, в якій вимагають більше не перекривати центральні вулиці міста для проведення забігів, адже це паралізує рух транспорту.

Автор: Антон МОРОЗ