<>

Під Дніпром жорстоко вбили бізнесмена з дружиною

Подружжя застрелили в їхньому ж будинку, а з подвір’я викрали автомобіль.

Біля Дніпра у дачному кооперативі пострілами з вогнепальної зброї вбили 52-річного бізнесмена та його дружину. Подружжя знайшли у підвалі їхнього власного триповерхового будинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіційної інформації про злочин дуже мало – поліція лише констатує, що мова не йде про самогубство. «Були виявлені два тіла з явними ознаками насильницької смерті», — повідомила спеціаліст медіа-департаменту ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Галина Яковенко. Сусіди розповідають, що ніхто з них нічого не чув, а загиблий чоловік у різний час займався різними видами бізнесу: кілька років тому нібито співпрацював з «Укразалізницею», а потім займався продуктами харчування. Хоч подружжя жило в будинку останні 17 років, сусіди про них мало що знали, бо ті не дуже охоче спілкувалися. «Вони були не особливо говірки», — визнає сусід Юрій Єфремов. «Він десь місяці два тому, як із бізнесом зав’язав», — каже інший сусід Володимир Ніянзін.

Журналісти з’ясували, що на ім’я чоловіка зареєстрована фірма, яка займається торгівлею напоями, статутний капітал котрої становить 75 тисяч гривень. За адресою реєстрації розташована звичайна квартира, і вона порожня. Місцеві жителі кажуть, що ніякої фірми там немає, а от убитий бізнесмен із дружиною дійсно колись у ній жили.

Читайте також: Зухвале вбивство в Дніпрі може бути кримінальними розборами

Поліція щодо версій злочину зберігає мовчанку, натомість у дачному кооперативі припускають, що це могло бути або вибивання боргів, або просте пограбування. Незадовго до цього подружжя нібито продавало нерухомість, тож у них були гроші. До того ж, після трагедії з подвір’я знікла їхня машина Toyota Camry.

Кореспондент ТСН Наталія Грищенко