Під Дніпром на одному з підприємств вбило струмом робітника

logo

image

У Кривому Розі на одному з підприємств від електротравми загинув робітник. Чоловік зник зі свого робочого місця в ніч з 2 на 3 квітня. Коли його виявили, він був уже мертвий.

Про трагедію повідомило Криворізьке видання «Перший міський» у середу, 7 квітня, посилаючись на свої джерела. Як виявилося, тіло 42-річного робітника підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» після пошуків знайшли за межами його робочої ділянки.

Відзначається, що в ніч на 3 квітня співробітники підприємства почали пошуки чоловіка, після того, як знайшли його особисті речі на робочому місці. Коли його через три доби виявили, він не подавав ознак життя.

За попередньою версією, чоловік загинув від удару струмом. При ньому знаходилися інструменти, які говорять про те, що потерпілий міг готуватися до розкрадання кабельно-провідникової продукції.

«При огляді підземної кабельної галереї аглоцеха №2 працівник підрядної організації був виявлений без ознак життя біля кабельних шин. Попередня причина смерті-ураження електричним струмом в кабельній шахті струмопроводу»,- йдеться в повідомленні пресслужби підприємства.

Раніше в Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що в Білій Церкві загинув підліток, який потрапив під електричний розряд під час пустощів на даху залізничного вагона. Про це стало відомо у вівторок, 16 червня 2020 року.

Також повідомлялося, що в Одеській області на базі відпочинку загинув шестирічний хлопчик. Тіло дитини направлено на судово-медичну експертизу. Попередня причина смерті-ураження електрострумом від мережі електроживлення бази, яка прокладена в металевих трубах.