Під Дніпром чоловік намагався вчинити суїцид, вдаривши себе по голові кухонним тесаком

logo

image

Житель Кривого Рогу вирішив звести рахунки з життям через майбутню операцію його матері. Чоловік кілька разів ударив себе кухонним тесаком по голові, зараз він у реанімації.

Про це повідомляє Криворізьке видання «Перший міський» у неділю, 4 квітня. Трагічна подія сталася в суботу, 3 квітня.

У ЗМІ повідомили, що мати під час бесіди з сином говорила про її майбутню невідкладну операцію і супутніми цьому проблемами. Близько 19.00 її син нібито взяв кухонний тесак для рубки м’яса і відправився у ванну кімнату. Там він кілька разів ударив Себе їм по голові, пише видання.

Чоловікові викликали швидку допомогу. Медики госпіталізували потерпілого із закритою черепно-мозковою травмою і струс головного мозку. На цей час городянин знаходиться в реанімаційному відділенні міської лікарні «тисячки».

Раніше повідомлялося, що в навчальному центрі «Десна» імені Ярослава Мудрого застрелився з АК-74 контрактник, який служив всього місяць. Кулі були у нього з собою, оскільки патрони такої серії на заняттях не видавалися.

Також повідомлялося, що розшук правоохоронцями зниклих двох чоловіків закінчився підняттям водолазами їхніх тіл з водойми Смілянському районі. Батько і син за попередньою версією вчинили самогубство.