Під час благодійного конкурсу визначили найкрасивіших дніпрянок та зібрали 40 000 на ЗСУ

logo

У Дніпрі провели традиційний конкурс краси «Top Model Dnipro 2024». За звання найвродливіших в трьох вікових категоріях змагалися 40 учасниць.

Під час конкурсу оцінювали не лише вміння учасниць позувати, а й зовнішність та харизму. Загалом регіональний конкурс зібрав 40 учасниць у трьох вікових категоріях – від 5 до понад 50 років.

Цьогоріч серед членів журі була торішня переможниця конкурсу Віолетта Вінокурова. Модель не раз брала участь у конкурсах краси.Зізнається, що добре розуміє тих, хто виходить на подіум.

«Так, звісно, хвилююсь, щоб не впасти. Дійсно, буває таке. В цьому немає нічого страшного. Головне – посміхатися. І показувати себе такою, як ти є», – розповіла членкиня журі, переможниця конкурсу категорії Міс «Top Model Dnipro 2023» Віолетта Вінокурова.

Під час благодійного конкурсу обрали найкрасивіших дніпрянок та зібрали 40 000 на ЗСУ

З тим, що красаврятує світ згодна й керівниця пресцентру медіахолдингу «Відкритий» Тетяна Кир’янова. На конкурсі вона також посіла почесне місце у журі.

«Приємно, що канал «Відкритий» долучився до такої почесної місії. Ми оцінюємо конкурсанток і бажаємо їм лише перемоги», – зазначила учасниця журі, керівниця пресцентру медіахолдингу «Відкритий» Тетяна Кир’янова.

Під час благодійного конкурсу обрали найкрасивіших дніпрянок та зібрали 40 000 на ЗСУ

Окрім дефіле красунь, показу сучасних колекційодягу, був й виступ артистів, а також розіграш подарунків на благодійному аукціоні. За словами организаторів, під час конкурсу краси вдалося зібрати майже 40 000 гривень для наших військових.

 «Цей крутий захід допомагає нам вкотре закривати збори. Вдячний дівчатам за те, що організували. Декого знаю змалечку з учасниць. Це завжди приємно і радісно бачити, як маленькі дівчата стають впевненими моделями та підкорюють подіуми», – поділився військовослужбовець Віктор.

Під час благодійного конкурсу обрали найкрасивіших дніпрянок та зібрали 40 000 на ЗСУ

Переможницею конкурсу у категорії Міс «Top Model Dnipro 2024» стала Дар’яКозаченко. Зізнається, що дуже довго йшла до бажаної мети.

«Дуже багато емоцій. Не можу передати їх словами. Просто вибух емоцій. Довго готувалася, дуже переживала перед виступом. Вдячна всім за ці емоції», – сказала переможниця конкурсу категорії Міс «Top Model Dnipro 2024» Дар’я Козаченко.

Під час благодійного конкурсу обрали найкрасивіших дніпрянок та зібрали 40 000 на ЗСУ

Детальніше дивіться в сюжетіВідкритого.

Журналістка: Оксана Ващенко

Оператор: Руслан Герасименко

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.