Під амністію підпадають понад 60 осіб з Кривого Рогу

logo
176231_pid_amnistiju_pidpadajut_ponad_60_osib_z_.jpeg


7 вересня цього року в Україні набрав чинності Закон України «Про амністію у 2016 році».

Згідно з новим законом, амністія буде поширювати свої дії на ті категорії засуджених, які найбільш незахищені та соціально вразливі.

Під дію Закону з врахуванням об’єктивних факторів підлягають особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням та люди, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Згідно з новим законом про амністію в цьому році, питання про його застосування буде вирішуватися тільки судовим органом щодо кожної особи індивідуально.

Читайте також: У Кривому Розі за викрадення авто рецидивіста засудили до 5 років в’язниціДодамо, що тільки після ретельної перевірки матеріалів особової справи.

При цьому клопотати про застосування амністії може сам обвинувачений (підсудний) чи засуджений, його захисник, законний представник.

Але закон не застосовується до засуджених, які вчинили корупційні і небезпечні для суспільства злочини.

На сьогоднішній день Центральним міськрайонним відділом з питань пробації м. Кривого Рогу здійснюється нагляд за якісною, своєчасною підготовкою та направлення матеріалів до судів м. Кривого Рогу стосовно 66 осіб, які підпадають під дію Закону України «Про амністію в 2016 році».


А поделиться?