Пес Патрон та майстер Йода: майстриня з Дніпра створює унікальні в’язані мініатюри

logo

Мініатюрні іграшки. Фото: kanaldim.tv

ЛюдмилаПакуля — майстриня з Дніпра, створює мініатюрні іграшки. В’яже лише гачком. Хоч її вироби й мініатюрні, їм треба приділяти дуже багато уваги та часу. Як виглядає ця краса та чи є поціновувачі такої творчості — дізнавайтеся у матеріалі «Ранку Вдома».

Пес Патрон чи майстер Йода у мініатюрі — такі милі іграшки власноруч створює Людмила Пакуля з Дніпра. Жінка довго працювала на залізниці,проте потрапила під скорочення. Тоді взялася за своє хобі — в’язання іграшок.

«Вперше я спробувала в’язати іграшки у 2018 році. Тоді я зв’язала сину його улюблену Свинку Пепу. Там взагалі не поєднувалися ані нитки, ані кольори, але ця іграшка досі у нас є. Тепер нею грається донька», — розповідає майстриня Людмила Пакуля.

Людмила опановувала нові техніки на онлайн майстер-класах. Спочатку в’язала звичайні за розмірами іграшки, проте врешті вирішилазайматися тільки мініатюрними. Згодом в майстрині стали з’являтися перші замовлення.

Усе зупинилося 24 лютого 2022 року. Кілька місяців майстриня не могла працювати, згодом прийшла до тями та взялася за «малюків». Так жінка називає свої в’язані іграшки. Сідала за роботу, коли з’являвся вільний час.

Майстриня в’яже лише гачком. Хоч іграшки й мініатюрні, але їм потрібно приділяти ще більше уваги, ніж звичайним. Скільки часу майстриня витрачає на один виріб, не рахувала. Адже буваєтаке, що треба перев’язувати виріб, щоб довести його до ідеалу. Клієнти — переважно українці, проте інколи її «малюки» їдуть за кордон.

Також цікаво: Зашифровані символи щастя: дизайнерка з Кривого Рогу виготовляє унікальний одяг