Першого фізично перевихованого «мовного патрульного» здано в поліцію

logo

Першого фізично перевихованого "мовного патрульного" здано в поліцію

Представника громадської організації «Стоп нелегал», який у Дніпрі виконував роль ряженого «мовного патруля», було помічено під Верховною Радою та згодом передано правоохоронцям. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Молодика впізнали дніпряни, які приїхали до столиці на акцію щодо роковин Голодомору. Активіст Кирило Дороленко намагався сфотографувати «патруля», на що останній почав штовханину і намагався вирвати телефон, аби його не знімали. Тим самим «мовник» спровокував сутичку, після чого у інцидент втрутилася поліція. 

«Цей наймит вів себе дуже зухвало, намагався вихватити у мене телефон, через це у нього різко піднявся тиск, і нас затримала поліція. Через деякий час мене і наймита доправили у Печерський райвідділок, де я надав пояснення і був відпущений. В свою чергу, наймит викликав швидку допомогу та досі не називає своє ім’я. Дзвонить весь час своїм «шефам» благаючи про допомогу», — розповів Кирило Дороленко.

Наразі правоохоронні органи встановлюють особу молодика.

Нагадаємо, що на рахунку «мовних патрулів» вже є одне кримінальне провадження за статтею 161 Кримінального кодексу України.

Наразі відомо, що, що учасниками провокаційних акцій є члени організації «Стоп-нелегал», що згодом визнали й самі «активісти». Таким чином, вже незабаром «мовні патрулі» відповідатимуть за свої дії перед правоохоронною системою.

Окрім цього, Facebook на вимогу Мінінформполітики заблокував фейкові сторінки, з яких запускали «мовний патруль».

Народний депутат Андрій Денисенко, який оголосив про нагороду за передачу поліції провокаторів, які розхитують ситуацію в Дніпрі під виглядом «мовного патруля», прокоментував подію: «Першого фізично перевихованого «мовного патрульного» здано в поліцію. Винагорода чекає на героя! «

Автор: Дарина ТВАРА