Перша річниця: ГО «Родинне Коло загиблих Героїв» відзвітувала перед родинами бійців

logo
210607_persha_richnicja_go_rodinne_kolo_zagiblih.jpeg


Перша річниця: ГО "Родинне Коло загиблих Героїв" відзвітувала перед родинами бійців

Сьогодні, 23 грудня, у Дніпрі відбувся форум для сімей загиблих на Сході України бійців з нагоди річниці створення ГО «Родинне Коло загиблих Героїв». Привітав членів організації з досягненими результатами голова облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення — консеторії імені Глінки.

22 грудня 2016 була створена ГО «Родинне Коло загиблих Героїв», мета якої об’єднати членів родин, які втратили своїх рідних на війні. Крім того, до діяльності долучаються небайдужі люди та волонтери.

«Сьогодні ми звітуємо про результати, яких вдалося досягти протягом року нашої діяльності. Для того, щоб охопити весь спектр заходів, вирішили провести нетрадиційну зустріч — у форматі форуму. Одним з головних досягнень організації ми вважаємо те, що завдяки нашим наполяганням та численним зверненням до ДніпроОДА та облради, меморіал загиблих героїв у Дніпрі встановили з фотографіями героїв. Адже коли ми приходимо і дивимося в обличчя бійців, то бачимо який цвіт нації було вбито у російсько-українській війні», — пояснила волонтерка Людмила Кострюкова.

В одній з зали консерваторії розгорнулася картинна виставка. Їх авторами є бійці та матері загиблих. За допомогою пензля вони сублімують свою біль у творчість. Саме тому арттерапія — одна зі сторін діяльності ГО «Родинне Коло загиблих Героїв».

Доповненням стала виставка художника Меньківа, який допомагає пораненим зі шпиталю та лікарні Мечникова одужувати за допомогою мистецтва.

«Коли ми об’єднуємося, легше переживати біль. Хочу подякувати за подвиги ваших синів, дітей, чоловіків та дружин», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Під час заходу, іціатора та голову ГО «Родинне Коло загиблих Героїв» Сергія Ніконова нагородили відзнакою президента України за гуманітарну допомогу.

Окрім родин загиблих з Дніпропетровської області на форум завітали небайдужі люди з Харкова та Полтави.

Крім того, всіх присутніх очікував концерт, спілкування та підтримка.

Раніше повідомлялося, що ГО «Родинне Коло загиблих героїв» покликана надавати безкоштовні консультації сім’ям загиблих на Сході України бійців.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?