Перлина Дніпра: як виглядає храм на честь Іверської ікони з висоти пташиного польоту

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Перлина Дніпра: як виглядає храм на честь Іверської ікони з висоти пташиного польоту ЕКСКЛЮЗИВ Перлина Дніпра: як виглядає храм на честь Іверської ікони з висоти пташиного польоту

Перлина Дніпра: як виглядає храм на честь Іверської ікони з висоти пташиного польоту

У Дніпрі на житловому масиві Північний знаходиться перлина сучасної архітектури – храм на честь ікони Іверської Божої Матері. Його будівництво розпочалося наприкінці 1990-х років і завершилося на початку 2000-х. Яквиглядає храмовий комплекс з висоти пташиного польоту, – розповість “Наше Місто”.

Територія біля церкви виконує не лише суто релігійну функцію. Це – місце тяжіння для дніпрян, де вони можуть відпочити душею від повсякденних справ та негараздів.

Архітектура храмового комплексу близька до традицій Грецької та Грузинської православних церков. Саме остання є духовним орієнтиром для настоятеля отця Ніколая.

Поряд із храмом знаходиться власне господарство, де вирощують цілющі травита роблять із них чай. Не є перебільшенням сказати, що храмовий комплекс такого типу є унікальним не тільки для Дніпра та України, а й всього світу.

Детальніше – дивіться у нашому відео.

Нагадаємо, раніше ми писали: Храм на Монастирському острові у Дніпрі:унікальне відео з висоти.

Читайте також: Найбільший прапор Дніпра з висоти пташиного польоту.