Переможне турне Миколаївського розпису: діти з Новомосковщини здобули золото (Фото)

logo

Чергове переможне турне Миколаївського розпису: діти з гуртка «Джерело»: Вікторія Бершадська, Данило Журавель, Євгеній Клименко, Аліса Кравченко, Віталій Михайлович здобули золото Міжнародного багатожанрового мистецького онлайн-конкурсу, який проходив в Болгарії. Про це розповіла вчитель Миколаївської загальноосвітньої школи, керівник гуртка Миколаївського декоративного розпису «Джерело», автор розробки уроків для дітей з оволодіння названим самобутнім мистецтвом Лідія Клименко. Повідомляє сайт 0569.com.ua.

Змагалися гуртківці з Новомосковщини у молодшій віковій категорії – початківці. Гурток «Джерело» працює на базі комунального закладу освіти «Миколаївське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти» (опорний заклад) Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (село Миколаївка).

«Миколаївський розпис мандрує! Чекаємо на нагороди: дипломи, медалі, сувеніри. А ще: вирушаємо в нову подорож — отримали запрошення у Францію!», — прокоментувала керівник гуртка подію та розповіла про подальші плани.

Поделиться ссылкой: