Переможців обрано: 20 заявок з Дніпропетровщини — у фіналі міжнародного конкурсу

logo

imageП’ять тисяч заявок від мешканців Дніпропетровщини отримало конкурсне журі міжнародного культурно-соціального проєкту «Таємниці України для тебе».

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Це — зразки ремісничих витворів, одяг, картини. Все, чим багата і славна Дніпропетровщина. Журі обрало 20 кращих робіт, які оголосять вже завтра.

«Цей проєкт покликаний популяризувати традиції нашого народу та підвищити туристичну привабливість краю. Це також гарна можливість для громад Дніпропетровщини розказати про те, що вважають цікавим і корисним у своєму місті/селі/селищі. За результатами проєкту буде створена інтерактивна виставкова експозиція, яку презентують в різних дипломатичних установах за кордоном. А також міжнародна онлайн-платформа для українських митців», — розповіла радниця голови Дніпропетровської облради Наталія Хазан.

Зібрана інформація буде впорядкованою в книгах, виготовлених у давній «черпаний» спосіб та подарована в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США.

Примірники презентують й в усіх обласних центрах України, подарують в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.

Церемонія нагородження відбудеться 23 лютого в приміщенні Дніпропетровської облради.

Серед запрошених гостей — ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк, директорка благодійного фонду «Чисті Серцем» Ірина Рабарська та інші.