Переламані ребра, гомілки і стегна: в Кам’янському жорстоко побили 11-місячну дівчинку

logo
218751_perelamani_rebra_gomilki_i_stegna_v_kam_j.jpeg


Протягом тижня, до постраждалої Софії не приїжджали ні батьки, ні родичі.

У Дніпрі лікарі рятують 11-місячну Софію, яку з численними травмами привезли до обласної лікарні з Кам’янського.

ТСН.uа лікар, який займається її лікуванням підтвердила, що дівчинці вже краще і зараз вони займаються її відновленням.

“Вже трохи краще. Стан її краще, але ще залишається важким. Інших відомостей дати я не можу. Зараз головне вилікувати всі переломи її, а потім буде реабілітація. Ми її ще лікуємо. До неї ніхто не приходить, вона одна», – розповіла лікар.

У свою чергу, місцева мешканка Дніпра Наталя, розповіла ТСН.uа, що побачила 11-місячну Софію, коли приходила в лікарню зі своєю дитиною. За її словами, постраждала дівчинкою в лікарні займаються дуже добре, а лікарі і медсестри постійно знаходяться з нею поруч.

Читайте також: На Волині п’яний батько відлупцював 9-річну дитину

Лікарі зазначили, що у маленької Софії дві переламані гомілки, два зламані стегна і ребра.

“Це все реабілітація на багато років. Дитина не підпускає до себе людей. Вона повністю завершена простирадлами, коли їх знімають то вона починає скавчать. Вона дітей ще як-то підпускає, але дорослих боїться», – розповіла місцева мешканка.

Варто відзначити, що Софія поступила в дитячу обласну лікарню Дніпра більше тижня тому. Її привезли одну, з нею родичів або батьків нікого не було.

«До неї ніхто досі не приїжджає, ніхто нею не цікавиться, вона лежить там одна», – додала Наталя.

Читайте також: На Рівненщині п’яна, як чіп, мати ледве не заморила голодом свою 2-річну дитину

Лікар, який доглядає за Софією, також підтвердила, що її ніхто не відвідував за весь час, як вона перебувала в лікарні Дніпра.

За непідтвердженою інформацією медиків лікарні, дівчинку побила 26-річна мама. На деякий час її затримала поліція, але невдовзі відпустила. На даний момент не можна достовірно сказати, чи відповідає дійсності інформація і з яких причин батьки досі не приїхали до доньки в лікарню.

За словами лікарів, мама заявила поліції, що впала на дитину, але лікарі, в свою чергу відзначають, що можна отримати такі травми просто при падінні.

Читайте також: На Одещині жінка народила в гуртожитку дитину і заховала її до морозильної камери

“У неї поламані ребра і стегна. Добре, що вона (мама – ред.) її не стукнула по голові, її подивилися і там все добре. Дівчинка ця дуже гарна, дуже гарна, вона в свої 11 місяців вже нормально розмовляє. Вона просить їсти, каже медсестрам «мама». Це такий світлий дитина, але ось що її чекає далі? Притулок. Якщо зараз дати про цю дівчинку інформацію, то є шанс, що її хтось забере», – зазначила Наталя.

Вона також додала, що їй вже написала жінка з Івано-Франківської області. Вона волонтер однієї з дитячих організацій: “Вона протягом року вже хоче усиновити дитину, у неї є свої діти, але все одно хоче ще дівчинку. У неї нічого не виходить. Ось вона дуже хоче забрати цю дівчинку».

Читайте також: У поліції розповіли, чому жінка викинула 5-місячну дитину з балкона у Запоріжжі

Варто зазначити, що на даний момент за постраждалої дівчинкою дуже добре доглядають. Лікарі від дівчинки не відходять і вона завжди під чиїмось наглядом. На вихідних її знову помістили в реанімацію, щоб за нею було ще більше догляду.

“В принципі, я заради цього і писала пост, щоб хтось цього дитину забрав собі. Уявіть, скільки там потрібно буде робити масажів, процедур та іншого. Наші лікарі сказали, що діти в такому стані просто не виживають. Це дуже сильний шок для них і диво, що дівчинка вижила. Її ще й везли з Кам’янського в Дніпро і вона все це витерпіла», – додала Наталя.

Зараз Софії вже краще, вона йде на контакт з медсестрами, їсть і потроху йде на поправку. Про те, що саме з нею трапилося, вона не розповідає.

На даний момент, ТСН.ua не вдалося отримати офіційний коментар від поліції. Ми надіслали інформаційний запит і чекаємо відповіді.


А поделиться?