Перекур на кому: у Дніпрі обвалився балкон разом із курцем

logo
198434_perekur_na_komu_u_dnipri_obvalivsja_balko.jpeg


Чоловік у дуже важкому стані в лікарні.

У Дніпрі 27-річний хлопець упав із шостого поверху багатоповерхівки разом із балконом. На нього він вийшов просто перекурити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Вийшов на балкон покурити і відірвався балкон. Він упав разом із балконом», — каже сестра постраждалого Ольга Алексеєнко. Медики кажуть, що Дмитро вижив дивом, але травми має надзвичайно важкі. Він лежить у реанімації та щойно вийшов із коми. «Важка черепно-мозкова травма. Забій головного мозку. Поки рано давати якісь позитивні прогнози», — зізнається заступник головного лікаря обласної лікарні ім. Мечникова Олександр Толубаєв.

ВідеоУ Дніпрі обвалився балкон з шостого поверху, коли на нього вийшов покурити чоловік

Сестра забрала повалену балконну огорожу з вулиці додому. Вона показує, що кріплення, якими решітка мала єднатися до стіни, видерті з коренем. «Тут цих кріплень немає взагалі. Цей балкон теліпався на соплі», — розповіла вона. Сусди твердять, що будинку вже півсотні років і він в аварійному стані. «Плитка неправильно лежить, скошена вона. Боїмося виходити, звісно, на балкон», — каже Алла Цегельнюк. «У жек ходили неодноразово. І що? І нічого!», — твердить Валентина Сухойван.

Читайте також: У центрі Києва від архітектурної пам’ятки відвалився балкон

У жеку винуватих знаходять одразу – мовляв, відповідати має сам постраждалий та майстри, які встановлювали йому нові вікна. Начебто під час демонтажу старих віконних рам і зірвали одне з кріплень балкону. Але сестра постраждалого впевнена, що комунальники не хочуть відповідати за свою бездіяльність, бо вікна в квартирі міняли багато років тому, і увесь цей час огорожа трималася надійно, допоки не прогнили кріплення. Родичі хлопця вже написали заяву у поліцію і планують звертатися до суду щойно, як Дмитру полегшає.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко


А поделиться?Читайте также: