Перейменування області викличе невеликі незручності, але вони будуть тимчасовими, — експерти

logo

Перейменування області викличе невеликі незручності, але вони будуть тимчасовими, - експерти

Дніпровські експерти стверджують, що під час будь-яких перейменувань у людей виникають певні незручності, але всі вони носять лише тимчасовий характер. Про це вони розповіли сьогодні, 11 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Так, за словами експерта у сфері ринку нерухомості Сергія Логутенка, у першу чергу проблеми з’являються у юридичних осіб. Що ж стосується фізичних осіб, тобто звичайних мешканців, зміни у назві області пройдуть без особливих незручностей. Втім, всі зміни у реєстрах будуть проходити автоматично за участі державних органів.

«На прикладі перейменування Дніпропетровська на Дніпро зміна назв правовстановлюючих документів відбулася автоматично. Ніхто з власників нерухомості не відчув на собі незручностей. Головне, щоб все це відбулося організовано і впорядковано», — зазначив Сергій Логутенко.

У свою чергу, юрист Андрій Верба зауважив, що процес перейменування займатиме ще декілька місяців. У разі його успіху реєстратори матимуть змогу підготуватися до цього і бути готовими до звернень від юросіб про зміну в документах. Окрім цього, він сказав, що як і раніше внесення змін до реєстрів у зв’язку із перейменуванням будуть для компаній та громадян безкоштовними.

Свою позицію висловив і голова асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, який зазначив, що хоч з історичної точки зору нова назва і має усі передумови для появи на мапі України, але на його думку такі зміни не на часі.

«Якщо б ми сьогодні мали потужну економіку і соціальне забезпечення, ніхто б не заперечував цьому. Проте, якщо перейменування станеться, ми звичайно звикнемо. Головне, щоб не тільки змінювалися назви, а і зростав рівень життя», —  сказав Косюга.

Не дивлячись на роздуту паніку серед окремих груп населення, експерти зауважують, що дрібних незручностей не уникнути, але вони будуть тимчасовими.

Таким чином, попри різні погляди на Січеславську область, експерти не бачать в цьому великої трагедії для людей і зосереджують свою критику лише на матеріальному аспекті перейменування.

Нагадаємо, що минулого тижня народні депутати підтримали проект закону про перейменування області на Січеславську.

Автор: Антон МОРОЗ