Перед початком опалювального сезону рятувальники попереджають про безпеку з електричними приладами

logo
183293_pered_pochatkom_opaljuvalnogo_sezonu_rjat.jpeg


Перед початком опалювального сезону рятувальники попереджають про безпеку з електричними приладами

Перед початком опалювального сезону пожежники Дніпропетровщини закликають громадян дотримуватися правил безпечної експлуатації електричного та пічного опалення, адже ігнорування таких правил часто приводить до пожеж навіть із смертельними випадками. Про це заявив начальник сектора техногенної бепеки Нацполіції Артем Чирков під час прес-конференції, інформує Дніпроград. 

Статистика свідчить, з початку року в регіоні сталося майже 8 тисяч пожеж, під час яких загинуло 116 осіб, з них четверо — діти.

«Найчастіше пожежі трапляють через необережне поводження з вогнем — 5 тис випадків, порушення правил безпеки поводження з електроприладами — 946 пожеж, порушення правил експлуатації печей та опалювальних засобів — 155 іцидентів. Використання неякісних та саморобних електроприладів, неправильна їх експлуатація або перенавантаження мережі призводить до пожеж», — розповів начальник сектора техногенної бепеки Нацполіції Артем Чирков.

Перед тим як купувати новий прилад електричного опалення перевірити електромережу власного будинку чи опалення на здатність витримувати велику напругу. А тим, хто користується пічним опаленням слід перевірити та почистити димові канали. 

«Перед початком опалювального сезону всі димові канали та труби мають бути очищені від сажі. Такі роботи треба проводити щонайменше один раз на два місяці. Звертаємося до усіх містян, аби вони подбали про протипожежну безпеку у власних домівках, адже ваше життя та здоров’я в перщу чергу у ваших руках», — попереджає фахівець.

Для обізнаності місцевого населення рятувальники регулярно проводять в навчальних закладах Дніпра заняття на яких розповідають дітям про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись, аби попередити виникнення пожежі в побуті та при користуванні електроприладами. 

Нагадаємо,  заступник міського голови Михайло Лисенко відзвітував, що Дніпро готове до опалювального сезону. 

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?