Пенсіонерка перетворила оселю на звалище: у Дніпрі комунальники очистили квартиру десятиповерхівки від сміття

logo

Мешканці десятиповерхівки скаржаться, що через сміття, яке зносить їхня сусідка до квартири, у будинку завелися таргани та щурі.

У Дніпрі залучили техніку та армію комунальників, аби захистити мешканців десятиповерхівки від нестерпного смороду, тарганів і щурів. Одна з мешканок будинку захарастила власну оселю сміттям і на жодні вмовляння прибрати його не реагувала.

Найцікавіше те, що операцію з очищення саме цієї квартири в Дніпрі проводять уже вдруге, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Квартиру жінки, яка позносила сміття в оселю, можна легко знайти із заплющеними очима — за нестерпним смородом. Сусіди скаржаться, що їм важко дихати.

Читайте також:

У Тихому океані виловили рекордну кількість сміття: воно важить понад сотню тонн

«Запах іде по всьому під’їзду нестерпний. Але коли вона відчиняє двері на провітрювання, то стає ще гірше» ,- говорить одна з мешканок будинку.

Торік цю оселю комунальники уже звільняли від сміття. Тоді мотлоху у трикімнатній квартирі було до стелі. Вивезли п’ятнадцять вантажівок.

«Вигребли — і ось буквально в той же день, як поїхали машини, вона повернулася — (у руках -ред.) вісім кульків», — поскаржилася сусідка Тамара Шестерякова.

Через цю квартиру у будинку водяться таргани та щури, розповідають сусіди.

«Таргани вже і у нас — на десятому поверсі! Говорити марно, вона все одно буде робити те, що їй треба», — зазначає Наталя Романченко, мешканка цього будинку.

Відео

«Сміттєва королева»: у Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби очистити квартиру 10-поверхівки

Екскаватори проти «сміттєвої королеви». У Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби захистити мешканців 10-поверхівки від нестерпного смороду та армії тарганів і щурів. Сусідка захарастила власну оселю сміттям і на жодні вмовляння прибрати його не реагувала. Найцікавіше те, що операцію з очищення саме цієї квартири в Дніпрі проводять уже вдруге. Що робитимуть далі — у сюжеті.

"Сміттєва королева": у Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби очистити квартиру 10-поверхівки

Комунальників пожильці сюди викликають удруге. Господиня оселі двері відчиняє, але примусовим прибиранням не задоволена.

В цій оселі за борги відрізані газ, світло та вода. Квартира не приватизована. Виселити господиню на вулицю закон не дозволяє, пояснюють комунальники. Примусово лікувати — теж.

«Механізму примусових заходів медичного характеру не існує. Законодавчо це ніяк не врегульовано. На жаль, іншого рішення як примусове звільнення квартири від мотлоху, ми поки не бачимо», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Нині юристи готують звернення до суду. Однак на відшкодування витрат комунальників не варто розраховувати, бо ж єдиний прибуток жінки — пенсія.

Загалом людей, що перетворюють власні оселі на звалища, у Дніпрі, за приблизними підрахунками, сотня.