<>

Пенсіонер з Дніпра власноруч доглядає майже 40 молодих дерев у дворі багатоповерхівки

Пенсіонер з Дніпра власноруч доглядає майже 40 молодих дерев у дворі багатоповерхівки

75-річний Анатолій Шевченко за літо виходив тридцять близько сорока молодих саджанців на піщаному ґрунті біля багатоквартирного будинку, в якому він мешкає. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наше Місто.

«Раніше тут росли і листяні дерева, і абрикоси з грушами. Вони давали хорошу тінь під будинком. Але в кінці цієї зими поміняли зливову каналізацію і дерева викорчували, а весь чорнозем перекопали. Залишився пісок, пустеля», — розповів пенсіонер.

Після того, як дерева були знищені, Анатолій Шевченко звернувся із заявою до КП «Міськзеленбуд», після чого на пустирі з’явилися нові молоді дерева. Але наразі за ними потрібний постійний догляд, тому чоловік власноруч вирішив допомогти як комунальникам, так і місцевим мешканцям.

«Це літо було дуже спекотним, так що потрібен був постійний догляд. Я організував людей, правда, з 47 квартир виходило всього 6-7 чоловік. Це небайдужі люди, яким я вдячний. Два рази на тиждень ми поливали дерева, обкопували їх. Два клена засохло. Ще один мало не загинув, але у нас вийшло його оживити. Я вважаю, що зберегти 36 кленів — це гідний результат», зазначив Анатолій Шевченко.

Тепер пенсіонер чекає поки комунальні служби візьмуться за оновлення прибудинкової території, завезуть більш корисний ґрунт та разом із мешканцями перетворять пустир у зелений оазис.

Нагадаємо, «Міськзеленбуд» продемонстрував технологію, як оновити усі зелені насадження паркових зон міста протягом 3-5 років.

Автор: Іван МУРАХА